Yhteystiedot

Alta löydät yhteystietomme. Ota meihin yhteyttä, palvelemme mielellämme.

Voit myös lähettää meille yhteydenottopyynnön, tästä klikkaamalla pääset suoraan yhteydenottolomakkeeseen.

 

Tehdas

Sievin Kaluste Oy
Tasangontie 19
84100 Ylivieska

Puh. (08) 420 040
info@sievinkeittio.fi

Mika Verronen
Toimitusjohtaja
p. 0400 889 501
mika.verronen@sievinkeittio.fi
Pasi Törmälehto
Myyntipäällikkö
p. 044 5324 271
pasi.tormalehto@sievinkeittio.fi

Myymälät

Kärkkäinen Ylivieska
Ollilanojankatu 2
84100 Ylivieska
Avoinna:
MA-PE klo 10-17
LA klo 10-14
Pieksämäen Sisustus-Piste Oy
Keskuskatu 38
76100 Pieksämäki
Avoinna:
MA-PE klo 8:30-17
LA klo 9-13
Minimani Kokkola
Tehtaankatu 43
67100 Kokkola
Näyttely avoinna:
MA-PE 8-22
LA 8-21
SU 10-21
Kalajoen Värisilmä
Leipurintie 1
85100 Kalajoki
Avoinna:
MA-PE 8.30-17.00
LA 9-13
Kalajoki Niemelän Autotalo
Merenojantie 12
85100 Kalajoki
Avoinna:
MA-PE 9-17
LA 9-13

Tehtaanedustajat

Ylivieska
Matti Meetteri
040 771 8760
matti.meetteri@sievinkeittio.fi
Ylivieska
Riikka Hakkarainen
045 130 1028
riikka.hakkarainen@sievinkeittio.fi
Siikalatva – Oulun eteläinen
Markku Mäki
040 961 5510
markku.maki@sievinkeittio.fi
Varkaus
Tuula Valkonen
044 089 4310
tuula.valkonen@sievinkeittio.fi
Lappi
Raija Hämäläinen
040 762 5422
raija.hamalainen@sievinkeittio.fi
Kokkola
Juha Hannula
040 968 6771
juha.hannula@sievinkeittio.fi
Kalajoki
Juha Hannula
040 968 6771
juha.hannula@sievinkeittio.fi
Raahe
Salla Rautiainen
044 502 7684
salla.rautiainen@sievinkeittio.fi
Juha Hannula
040 968 6771
juha.hannula@sievinkeittio.fi

Myyjämme auttavat sinua valinnassa.

Ota yhteyttä myyntiimme