Yhteystiedot

Alta löydät yhteystietomme. Ota meihin yhteyttä, palvelemme mielellämme.

Voit myös lähettää meille yhteydenottopyynnön, tästä klikkaamalla pääset suoraan yhteydenottolomakkeeseen.

 

Tehdas

Sievin Kaluste Oy
Tasangontie 19
84100 Ylivieska

Puh. (08) 420 040
info@sievinkeittio.fi

Mika Verronen
Toimitusjohtaja
p. 0400 889 501
mika.verronen@sievinkeittio.fi
Pasi Törmälehto
Myyntipäällikkö
p. 044 5324 271
pasi.tormalehto@sievinkeittio.fi

Myymälät

Kärkkäinen Ylivieska
Ollilanojankatu 2
84100 Ylivieska
Kesän aukioloajat: (kesä-, heinä- ja elokuu)
MA-PE klo 10.00-17.00
LA 10.00-14.00
Pieksämäen Sisustus-Piste Oy
Keskuskatu 38
76100 Pieksämäki
Avoinna:
MA-PE klo 8:30-17
LA sopimuksen mukaan
Kalajoen Värisilmä
Leipurintie 1
85100 Kalajoki
Avoinna:
MA-PE 8.30-17.00
LA sopimuksen mukaan
Kalajoki Niemelän Autotalo
Merenojantie 12
85100 Kalajoki
Avoinna:
MA-PE 9-17
LA sopimuksen mukaan
Raahen Silmäkulma
Lappastentie 1 A
92140 Pattijoki
Avoinna:
SOVITUSTI

Tehtaanedustajat

Ylivieska
Pasi Törmälehto, myyntipäällikkö
044 532 4271
pasi.tormalehto@sievinkeittio.fi
Tuomo Heiska, keittiömyyjä
050 559 3447
tuomo.heiska@sievinkeittio.fi
Annika Orre, keittiömyyjä
040 010 3724
annika.orre@sievinkeittio.fi
Lappi
Raija Hämäläinen, keittiömyyjä
040 762 5422
raija.hamalainen@sievinkeittio.fi
Kalajoki
Juha Hannula, keittiömyyjä
040 968 6771
juha.hannula@sievinkeittio.fi
Raahe
Juha Hannula, keittiömyyjä
040 968 6771
juha.hannula@sievinkeittio.fi
Salla Rautiainen, keittiömyyjä
044 502 7684
salla.rautiainen@sievinkeittio.fi
Varkaus
Tuula Valkonen, keittiömyyjä
044 089 4310
tuula.valkonen@sievinkeittio.fi

Myyjämme auttavat sinua valinnassa.

Ota yhteyttä myyntiimme